Foto Galeri

Adele’den mükemmel saç ve makyajın sırrı

Adele'den mükemmel saç ve makyajın sırrı

Haziran 2024’e kadar sürecek Las Vegas konserlerinin 34. haftasında olan Adele, sahnedeyken makyajının bozulmaması için uyguladığı güzellik sırrını açıkladı.

2011’de hit olan “Rolling in the Deep”le şöhreti tüm dünyaya yayılan Grammy ödüllü şarkıcı Adele’in, Las Vegas’taki konserlerinde saçları için kabarık, kıvırcık bir fön ya da sofistike bir topuz tercih ediyor.
Adele makyajı içinse; koyu dumanlı göz farı ve kalın siyah likit eyeliner kullanıyor. Yüzünde bronzlaştırıcı ve allık kullanarak kontürlü bir görünüm tercih eden şarkıcı, nude tonlarda rujlar kullanıyor.
The Telegraph’ın haberine göre; Adele, saçı ve makyajının bozulmadan kalmasını sağlamak için sahneye yerleştirilmiş iki vantilatörü olduğunu açıkladı.
Adele, “Bazen saçlarımın, yüzüme bir saç kurutucu tutuluyormuş gibi durduğunu görürsünüz ve bu çok zarif olur ve işime yarar. Yürekten şarkı söylemeyi seviyorum ve terlediğim için yüzüm ıslak görünüyor” dedi.
Şarkıcı, sahneye vantilatörlerin koyulmasıyla ilgili; “Yani, bu çok hoş, küçük bir jestti. Benim için sahneme küçük bir vantilatör yerleştirdiler. Bu yüzden artık konseri bitirdiğimde terden bir bıyığım olmuyor” dedi.
“Weekends with Adele” adlı konser serisi haftalardır süren Adele, birkaç ay önce de sahneye çıkarken korse giydiğini açıklamış ve çok terlediği için kasık mantarı olduğunu itiraf etmişti.Adele, “Ben ve ekibim bunun hakkında konuşuyorduk. Açıkçası şovlarımda fit görünmek için korse kullanıyorum. Ama çok terliyorum ve bu ter hiçbir yere gitmiyor. Yani temelde sadece kendi terimin içinde oturuyorum, bu yüzden doktorum bana kasık mantarı teşhisi koydu” ifadelerini kullanmıştı.
Öte yandan daha önce canlı performans yapmaktan korktuğu için Las Vegas gösterileri esnasında terapi almaya başladığını söyleyen Adele, konuyla ilgili “Müzik yapmayı seviyorum ama canlı performansta beni korkutan bir şeyler var ve dehşete kapılıyorum. İşte bu yüzden büyük bir turne sanatçısı değilim. En son bunu yapabildiğimi kanıtlamak için yaptım. Ama bu büyüklükte bir odada bulunma deneyimi, bana hayatımın geri kalanında canlı performans sanatçısı olabileceğimi düşündürüyor” demişti.

Haber Kaynağı

Daha Fazla Göster

golignews.com.tr

Golignews, geniş bir haber yelpazesini kapsayan, güvenilir ve etkili bir haber kaynağı olarak öne çıkan bir platformdur. Dünya genelindeki önemli olaylar, teknoloji gelişmeleri, ekonomi haberleri ve daha birçok konuda geniş bir içeriği kullanıcılarına sunmaktadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu